Taşlıçay Belediyesi

TAŞLIÇAYDA 450 ADET BAYRAM PAKETİ DAĞITILDI

Belediyemizden Haberler

TAŞLIÇAYDA 450 ADET BAYRAM PAKETİ DAĞITILDI

Taşlıçay ilçesinde Kurban Bayramı öncesi 450 adet yardım paketi dağıtıldı.
Kurban Bayramı öncesi ilçe de ihtiyaç sahiplerine hazırlanılan yardım paketleri Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir tarafından bizzat dağıtılmakta.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir: "Her bayram öncesi olduğu gibi bu bayramda ihtiyaç sahibi ailelerimize yardım paketleri hazırladık, Yaklaşık olarak 450 adet yardım paketinin dağıtıldı. Buradan tekrar tüm ilçe halkının kurban bayramını kutlarım."
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE SEVİNÇLERİNE ORTAK OLDUK

Geçitveren Köyü İlköğretim, Geçitveren Ortaokulu ve Taşlıçay İmam Hatip Lisesinde öğrencilerle bir araya gelen Taşlıçay Kaymakamımız Sayın Enver Özderin, Taşlıçay Belediye Başkanı Sayın İsmail Taşdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Kaya öğrencilere karnelerini dağıttı. Karne dağıtım töreninde öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız karneleri inceleyerek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

DEVAMI

TAŞLIÇAY BELEDİYESİ İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Ağrı / Taşlıçay Belediyesi iftar yemeği verdi, Ramazan ayı nedeni ile Taşlıçay Belediyesinin organize ettiği iftar yemeğine Taşlıçay Kaymakamı Ejder Demir,  Ağrı İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Taşlıçay Emniyet Amiri Ramazan Öğün, Taşlıçay İlçe Müftüsü Abdulkerim Karabıyık, Taşlıçay Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir, Taşlıçay Ak Parti İl genel meclis üyesi Süleyman Çakmakçı ve ilçe halkı katıldı.

11 ayın sultanı Ramazan ayının dayanışma ve bereket ayı olduğunu belirten Taşlıçay belediye Başkanı İsmail Taşdemir; "Allah, kardeşliğimizi daim eylesin, İftar programımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederim" dedi.

 

İftar programı, Taşlıçay ilçe Müftüsü Karabıyık'ın okuduğu dua ile son buldu.

Kaynak: http://agrihaberajansi.com/haber/9/taslicay-belediyesi-iftar-yemegi-verdi.html

DEVAMI

Başkanımız

baskan
İsmail Taşdemir
Taşlıçay Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • Taşlıçay Video