Taşlıçay Belediyesi

ÖĞRETMENLERİMİZE GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLADIK

Belediyemizden Haberler

ÖĞRETMENLERİMİZE GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLADIK

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde öğretmenler günü coşkuyla kutlandı. Taşlıçay Belediyesi ve Taşlıçay Milli Eğitim müdürlüğü tarafından, Taşlıçay düğün salonunda bir program düzenlendi.

Programa Diyadin Kaymakamı Mekan Çeviren, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Taşlıçay Emniyet Amiri Fatih Karabulut,Taşlıçay Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kaya, Taşlıçay Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir , ilçe öğretmenleri ve çok sayıda halk katıldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Taşlıçay belediye Başkanı İsmail Taşdemir; "Eğitimin önemi değinerek, önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Milli Eğitim ve Belediyemizce geleneksel Öğretmenler gününü nedeniyle bu programı düzenledik, Ben Belediye Başkanlık sürecimde sürekli olarak Eğitimci arkadaşlarıma öncelikler tanıyarak, her zaman onlara destek oldum. Öğretmen mesleğinin kutsallığını tekrar vurgularak hepinizin gününü kutlarım." dedi.

Öğretmenlere hediyeleri takdim edildikten sonra aday öğretmenler, Öğretmenlik andı içtiler.Program Taşlıçay Belediyesinin verdiği yemekle son buldu.

Kaynak: http://doguhakimiyet.com/haber/17/taslicayda-ogretmenler-gunu-kutlandi.html

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE SEVİNÇLERİNE ORTAK OLDUK

Geçitveren Köyü İlköğretim, Geçitveren Ortaokulu ve Taşlıçay İmam Hatip Lisesinde öğrencilerle bir araya gelen Taşlıçay Kaymakamımız Sayın Enver Özderin, Taşlıçay Belediye Başkanı Sayın İsmail Taşdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Kaya öğrencilere karnelerini dağıttı. Karne dağıtım töreninde öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız karneleri inceleyerek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

DEVAMI

TAŞLIÇAY BELEDİYESİ İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Ağrı / Taşlıçay Belediyesi iftar yemeği verdi, Ramazan ayı nedeni ile Taşlıçay Belediyesinin organize ettiği iftar yemeğine Taşlıçay Kaymakamı Ejder Demir,  Ağrı İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Taşlıçay Emniyet Amiri Ramazan Öğün, Taşlıçay İlçe Müftüsü Abdulkerim Karabıyık, Taşlıçay Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir, Taşlıçay Ak Parti İl genel meclis üyesi Süleyman Çakmakçı ve ilçe halkı katıldı.

11 ayın sultanı Ramazan ayının dayanışma ve bereket ayı olduğunu belirten Taşlıçay belediye Başkanı İsmail Taşdemir; "Allah, kardeşliğimizi daim eylesin, İftar programımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederim" dedi.

 

İftar programı, Taşlıçay ilçe Müftüsü Karabıyık'ın okuduğu dua ile son buldu.

Kaynak: http://agrihaberajansi.com/haber/9/taslicay-belediyesi-iftar-yemegi-verdi.html

DEVAMI

Başkanımız

baskan
İsmail Taşdemir
Taşlıçay Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • Taşlıçay Video